Dekoracyjne farby do malowania ścian i sufitów, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa alergologicznego. Emalie do malowania powierzchni metalowych i drewnianych np. okien, drzwi, mebli, balustrad, ogrodzeń itp.

Karty kolorów: Tikkurila Symphony, NCS, RAL


Dekoracyjne farby do malowania ścian i sufitów, wewnątrz i na zewnątrz, jak również do malowania podłoży o specjalnych wymaganiach takich jak: aluminium, plastik, styrodur, pionowe powierzchnie blach stalowych i ocynkowanych. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa alergologicznego.

Karty kolorów: Tikkurila Symphony, NCS, RAL


Dekoracyjne emulsje do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Emalie o szerokim wyborze kolorystycznym.

Karty kolorów: Tikkurila Symphony, NCS, RAL


Najwyższej jakości farby do malowania wnętrz w bardzo dużej gamie kolorystycznej. Do wyboru: farby matowe, satynowe oraz ceramiczne.


Dekoracyjno ochronne emalie malowania do powierzchni metalowych i drewnianych wewnątrz i na zewnątrz, jak również emulsje gruntujące i dekoracyjne do malowanie ścian wewnątrz pomieszczeń. Emalie chlorokauczukowe. Masy szpachlowe i farby o specjalnym znaczeniu.


Produkty do ochrony i dekoracji drewna.


Farby i lakiery do malowania ścian, sufitów, podłóg. Podkłady antykorozyjne, grunty oraz impregnaty do drewna.


Wybrane kolory gotowych emulsji z serii Pory Roku oraz fabry i lakiery do dekoracyjnego malowania ścian, sufitów, drewna i metalu. Podkłady antykorozyjne.


Poliwinylowe lakiery podkładowe i nawierzchniowe do malowania powierzchni stalowych i ocynkowanych takich jak: dachy, balustrady, bramy, ogrodzenia itp.


Lakierobejca w gotowych kolorach do drewna.


Silikony, kleje montażowe, uszczelniacze, pianki montażowe oraz kity szklarskie.


Kleje do glazury, grunty, fugi i silikony.


Kleje do glazury, zaprawy cementowe do wyrównywania wszelkich podłoży, grunty.


Klej gipsowy, gładź tynkarska, gips szpachlowy.


Gips budowlany, gips szpachlowy.


W sprzedaży posiadamy również: rozcienczalniki i rozpuszczalniki (Dragon, Chempak, Dorex i Cazet), akcesoria i narzędzia (pędzle, wałki, teleskopy malarskie, pojemniki do malowania, skrobaki, szpachle, packi, folie malarskie, taśmy maskujące i inne).